Śląsk, talar, 1651 V-T

Śląsk, talar, 1651 V-T

Śląsk, talar, 1651 V-T

Cena wylicytowana: 10 500 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 21:21:00
311522
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski (1639–1663), talar, 1651 V-T, Brzeg, Aw: Półpostacie trzech braci, legenda, Rw: Czteropolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, odmiana z literami V-T po bokach tarczy herbowej, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.41 g, stara patyna
Literatura: F.u.S. 1708, Grandowski 51.T.01.01.A (R7-), Dav. 7727

Cena końcowa: 10 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 557

1)  10 500 zł
2)  10 000 zł
3)  8 800 zł
4)  8 600 zł
5)  8 200 zł
6)  7 200 zł
7)  6 600 zł
8)  6 200 zł