Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1624

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 21:19:00
311512
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1624, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie i rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, minimalnie niecentryczny, z końcówki blaszki, ale ładnie zachowany
Literatura: Shatalin GW24-2, Olding 41b

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  220 zł
4)  150 zł