Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:53:00
308342
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: aluminium, 0.99 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 2/2 (ale z monet magnezowych)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  36 zł