Bizancjum, follis, rok 4 (AD 605/6)

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:23:00
311435
Opis: Bizancjum - Fokas 602–610, follis, rok 4 (AD 605/6), Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza na wprost, napis u góry d N FOCAS PERP..., Rw: Poziome napisy ANNO / XXXX II/II / KVZ
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.2 mm, 11.10 g, zielona patyna
Literatura: Sear 665

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 78

1)  48 zł