Bojowie, drachma typu Totfalu, II/I w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 20:55:00
311131
Opis: Bojowie, drachma typu Totfalu, II/I w. pne, Aw: Stylizowany wieniec laurowy i głowa na wprost, Rw: Stylizowany koń w lewo, powyżej koło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 2.49 g, patyna, rzadka moneta
Literatura: Pink 533, Slg Lanz 844, Paulsen 1002

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 417

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł