Niemcy, grosz, bez daty

Niemcy, grosz, bez daty

Niemcy, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:32:20
310700
Opis: Niemcy - Saksonia - linia ernestyńska (1486–1547) - Fryderyk III, Jan I i Jerzy (1508–1525), grosz, bez daty, Buchholz, Aw: Tarcza herbowa, FRI IO GE D G DVCES SAXO, Rw: Tarcza herbowa, T GROSSVS NEVVS DVCVM SAXO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Keilitz 56

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 216

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł