Polska, szeląg, 1630

Polska, szeląg, 1630

Polska, szeląg, 1630

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:42:00
309341
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) - okupacja szwedzka - miasto Elbląg, szeląg, 1630, Elbląg
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybity rewers, patyna
Literatura: SB 33

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  46 zł