Polska, denar, 1606

Polska, denar, 1606

Polska, denar, 1606

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:37:20
306366
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Poznań, denar, 1606, Poznań, skrócona data 0-6
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7957 (R5), Kopicki (ZIIIW) 1647 (R5), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 183

1)  165 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  80 zł
10)  60 zł