Polska, plakieta Marceli Nencki, 1907

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:34:40
308869
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, plakieta Marceli Nencki, 1907, Aw: popiersie Nenckiego w lewo i napis M. NENCKI 1847-1901, Rw: Naga kobieta z gałązką oliwną i napis KOMITET / WYSTAWY PRZYRO- / DNICZO-LEKARSKIEJ / I HIGIENICZNEJ / X / ZJAZDU LEKARZY i / PRZYRODNIKÓW POL- / SKICH WE LWOWIE / MDCCCCVII / W UZNANIU / UMIEJĘTNEJ PRACY
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 40.1 x 52.1 mm, 56.75 g, bardzo ładnie zachowana plakieta w eleganckim pudełku
Literatura: Strzałkowski 91

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 222

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  380 zł
4)  320 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  180 zł