Polska, 200 złotych, 1979

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 200 złotych, 1979

Polska, 200 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:10:40
310264
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1979, Warszawa, Mieszko I (960-992) /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w oryginalnym pudełku NBP, nakład 4.100 sztuk, przetarte, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P425a

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 87

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  165 zł
4)  145 zł
5)  135 zł