Polska, 2 złote, 1936

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:00:40
310284
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1936, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadkie, nakład 75.000 sztuk
Literatura: Parchimowicz 111b

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 480

1)  2 900 zł
2)  2 800 zł
3)  2 200 zł
4)  2 100 zł
5)  2 000 zł
6)  1 950 zł
7)  1 900 zł
8)  1 700 zł
9)  1 600 zł
10)  1 500 zł
11)  1 400 zł
12)  1 300 zł
13)  1 250 zł
14)  1 200 zł