wydawnictwa polskie, K. W. – Błędne drogi w zbieraniu numizmatów polskich, Kraków 1896, odbitka..
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Cena wylicytowana: 42 zł
310248
Opis: |
wydawnictwa polskie, K. W. – Błędne drogi w zbieraniu numizmatów polskich, Kraków 1896, odbitka z nr. 2 Wiadomości Numizmatyczno-Archologicznych |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
72 strony, część stron luźna |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 133
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 36 zł
4) 26 zł
5) 18 zł
6) 16 zł
7) 8 zł
min |