wydawnictwa polskie, Zapiski Numizmatyczne – książka poświęcona numizmatyce i sfragistyce, wyda..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:12:40
309847
Opis: wydawnictwa polskie, Zapiski Numizmatyczne – książka poświęcona numizmatyce i sfragistyce, wydana przez M. Kurnatowskiego, Kraków 1889, reprint: Warszawa 1993 rok
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 360 stron + 30 tablic, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  40 zł