wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy or..
Zakończenie: 01-10-2020 20:06:40
309853
Opis: | wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; Warszawa 1970 (reprint PTA) |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 31 stron + tablice, oprawa kartonowa, przybrudzona okładka |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 151