wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy or..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:06:40
309853
Opis: wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; Warszawa 1970 (reprint PTA)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 31 stron + tablice, oprawa kartonowa, przybrudzona okładka

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 151

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  42 zł
4)  38 zł
5)  24 zł