Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:04:40
309854
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1587–1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 500 stron formatu A5, oprawa kartonowa, lekko przegięty narożnik ostatnich kilkudziesięciu stron, ponad 2500 skatalogowanych monet, około tysiąca ilustracji w tekście, oprawa kartonowa, najbardziej poszukiwany tom z tej serii

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 316

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł