Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:51:00
305515
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz, z napisem POLONI na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: głęboka rysa na awersie, ciemna patyna
Literatura: Iger O.96.1.l

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 164

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  90 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł