Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:48:00
305508
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD21-159

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 186

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  44 zł
5)  42 zł