Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:47:20
305505
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Elbląg, denar, 1556, Elbląg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7100 (R3), Pfau 209, CNCE 233, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 257

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  95 zł
7)  90 zł