Rosja, połuszka, 1768 KM
Zakończenie: 10-09-2020 22:27:40
Rosja, połuszka, 1768 KM
308579
Opis: | Rosja - Katarzyna II 1762-1796, połuszka, 1768 KM, Suzun |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadki typ |
Literatura: | Bitkin 1210 (R), Brekke 324, Diakov 973 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 93