Austria, talar, 1615
Austria, talar, 1615
Cena wylicytowana: 1 000 zł
305455
Opis: |
Austria - arcyksiążę Maksymilian III 1602-1618, talar, 1615, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo rozdziela datę, pod popiersiem znak mincmistrza, MAXIMILIANVS D G ARC AV DVX BVR STIR CARN; Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, po bokach ozdobniki, ET CARN MAG PRVSS ADMI COMES H ET TIROL |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 28.62 g, patyna |
Davenport 3321A, Voglh. 122/VIII var, M.-T. - |
Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 279
1) 1 000 zł
2) 980 zł
3) 960 zł
4) 880 zł
5) 840 zł
6) 780 zł
min |