Pomorze, denar, XIV-XV w.
Zakończenie: 10-09-2020 20:44:20
Pomorze, denar, XIV-XV w.
306389
Opis: | Pomorze - Szczecin, denar, XIV-XV w., Aw: Na tarczy ukoronowana głowa gryfa w lewo, wokól trzy pierścienie, Rw: Gryf kroczący w lewo |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.6 mm, 0.22 g, bardzo rzadki |
Literatura: | Dbg-P. 254, Kop.8562 (R2) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 55