Pomorze Zachodnie, brakteat, XIV w.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:43:00
306409
Opis: Pomorze Zachodnie - Pyrzyce- miasto, brakteat, XIV w., Pięciopłatkowy kwiat, promieniste linie poza wałem otokowym
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 0.17 g
Literatura: Dbg-P. 124, Kop. 4776 (R6)

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  220 zł
8)  175 zł