Austria, naśladownictwo denara typu friesachskiego, XII w.
Zakończenie: 10-09-2020 20:41:20
308562
Opis: | Austria, naśladownictwo denara typu friesachskiego, XII w., Aw: Półpostać biskupa na wprost, w infule, trzymającego pastorał i księgę, legenda, Rw: Kościół z dwiema wieżami i krzyżem na szczycie, cztery pierścienie na fasadzie |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.8 mm, 1.15 g |
Literatura: | CNA C a 9 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 185