Litwa, 1 lit, 1925

Litwa, 1 lit, 1925

Litwa, 1 lit, 1925

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:09:40
305417
Opis: Litwa - Republika 1918-1940, 1 lit, 1925
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 9, KM 76

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 209

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  24 zł
5)  22 zł
6)  18 zł