Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:23:20
307900
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego, stempel płytki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 366

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  620 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  350 zł
10)  340 zł
11)  330 zł
12)  320 zł
13)  310 zł
14)  300 zł
15)  280 zł
16)  260 zł
17)  240 zł
18)  220 zł