Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:46:20
307445
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, odmiana z litgaturą NH na końcu legendy awersu
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy blask menniczy, delikatna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger O.86.2.b (R2)

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 463

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  920 zł
4)  900 zł
5)  740 zł
6)  680 zł
7)  680 zł
8)  640 zł
9)  560 zł
10)  460 zł
11)  450 zł
12)  440 zł
13)  420 zł
14)  400 zł
15)  300 zł