Polska, medal nagrodowy MERENTIBUS - XIX wieczna odbitka

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:11:00
306626
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal nagrodowy MERENTIBUS - XIX wieczna odbitka, Aw: Głowa króla zwrócona w prawo, wokoło napis STANISLAUS AUGUSTUS D G REX POLONIAE M D LITU, na szyi inicjały Jana Filippa Holzhäussera - I. P. H., Rw: Trzy wieńce, dębowy, oliwny i laurowy, w centralnej części poziomy napis ME - RENTI - BUS
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony śr. 53.4 mm, defekt stempla - wypukła rysa na policzku władcy
Literatura: H-Cz. 3379 (R3), Raczyński 495, Więcek 6

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 415

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  600 zł