Austria, 7 krajcarów, 1802 C

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 7 krajcarów, 1802 C

Austria, 7 krajcarów, 1802 C

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:38:00
305392
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje przed ustanowieniem cesarstwa, 7 krajcarów, 1802 C, Praga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: przebite z monety dwunastokrajcarowej z 1795 roku, patyna
Literatura: Herinek 886

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 187

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł