Bizancjum, follis, 543/544 (rok 17)

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 20:15:20
305321
Opis: Bizancjum - Justynian I 527-565, follis, 543/544 (rok 17), Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza trzymającego jabłko królewskie na wprost, DN IVSTINIANVS P P AVG, Rw: Litera M, oficyna A, po lewej ANNO, po prawej XЧII, w odcinku CON
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 36.2 mm, 20.18 g, zielona patyna
Literatura: Sear 163, MIB 95a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 342

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  175 zł
5)  145 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł
10)  80 zł
11)  75 zł