Polska, medal na pamiąkę 600. rocznicy powstania obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1982

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:38:40
305215
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiąkę 600. rocznicy powstania obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1982, Warszawa, Aw: Popiersie papieża, JAN PAWEŁ II - CZĘSTOCHOWA, Rw: Matka Boska Częstochowska na tle krzyża, 1382 - 1982, na obrzezu nabita punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 59.9 mm, 100.69 g, nakład 300 sztuk
Literatura: Nestorowicz 258, Grabowski 0244 (ale w brązie), Paszkowycz 57/82, MMP 83/684 (ale w tombaku)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 335

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  125 zł