Polska, medal z Joachimem Lelewelem, 1980

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:38:20
305212
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z Joachimem Lelewelem, 1980, Warszawa, Aw: Głowa Joachima Lelewela w prawo, z boków 1786 / 1861 i JOACHIM / LELEWEL, Rw: WIELKI / PATRIOTA..., POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE I NUMIZMATYCZNE - SEKCJA NUMIZMATYCZNA W ŁODZI, na obrzeżu nabita punca Ag, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.8 mm, 175.79 g, nakład 45 sztuk
Literatura: Paszkowycz 49/80, MMP 80/214

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 226

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  340 zł
6)  280 zł
7)  240 zł