Polska, medal pamiątkowy, 1971 (?)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:36:40
305204
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy, 1971 (?), Aw: W czterech polach odpowiednio: 1945 / 1970, Orzeł obok którego litery MM i sygnatura S. MURAWSKI 1971, godło Międzyrzecza, XXV, Rw: Widok zamku w Międzyrzeczu, GRÓD ZAMEK MUZEUM / W MIĘDZYRZECZU WLKP / POMNiKiEM KULTURY / TYSiĄCLECiA PAŃSTWA / POLSKiEGO
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 72.8 mm, 198.79 g, odlano jedną sztukę

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 223

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  700 zł
5)  580 zł
6)  460 zł
7)  430 zł
8)  410 zł
9)  240 zł