Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:36:00
305200
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966, Warszawa, Aw: Scena chrztu Mieszka i Dobrawy, Rw: Krzyż w tle którego figura Światowida, z lewej 966 / 1966, TYSIĄCLECIE•CHRZTU•POLSKI, na obrzeżu nabita punca srebra i V, medal projektu J. Gosławskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 78.3 x 76.6 mm, 190.06 g
Literatura: Maczynski 30

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1862

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  820 zł
4)  470 zł
5)  400 zł
6)  320 zł
7)  270 zł
8)  250 zł