Niemcy, talar (Konventionstaler), 1766

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:18:20
306833
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Fryderyk Krystian 1763-1769, talar (Konventionstaler), 1766, Bayreuth, odmiana z orderem bez korony oraz końcówkami ogonów lwów skierowanymi w dół
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, patyna
Literatura: Dav. 2042A/B, Slg. Wilmersdörffer 797

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 273

1)  920 zł
2)  920 zł
3)  880 zł
4)  840 zł
5)  520 zł
6)  490 zł
7)  480 zł