Niemcy, talar, 1625

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:17:00
306836
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) 1598-1651, talar, 1625, Monachium, Aw: Ukoronowana, pięciopolowa tarcza herbowa otoczona łańcuchem Orderu Złotego Runa, MAXIMIL COM PAL RH VT BAV DVX S R I ARCHIDAP ET ELECTOR, Rw: Madonna z dzieciątkiem, CLYPEVS OMNIBVS IN TE SPERANTIBVS
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany, patyna
Literatura: Davenport 6069, Hahn 106b, Witt. 888

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 267

1)  3 300 zł
2)  3 200 zł
3)  3 100 zł
4)  2 800 zł