Śląsk, obol, 1652
Zakończenie: 13-08-2020 21:55:00
Śląsk, obol, 1652
307192
Opis: | Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja 1625-1653, obol, 1652, Cieszyn |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | z końcówki blaszki, patyna |
Literatura: | F.u.S. 3104, Kop. 5663 (R1) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143