Polska, 2 grosze, 1937
Zakończenie: 13-08-2020 21:37:20
Polska, 2 grosze, 1937
306123
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 grosze, 1937, Warszawa |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna na rewersie, piękne |
Literatura: | Parchimowicz 102l |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 58