Polska, 1 grosz, 1794
Zakończenie: 13-08-2020 21:27:40
Polska, 1 grosz, 1794
306721
Opis: | Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, 1 grosz, 1794, Wiedeń, GROSSVS w legendzie |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11, H-Cz. 3414 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 127