Polska, szóstak, 1663 AT

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1663 AT

Polska, szóstak, 1663 AT

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:22:00
307304
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1663 AT, Bydgoszcz, w legendzie awersu IOAN CAS...L R P, na rewersie herb Ślepowron, herb Wazów w okrągłej tarczy, ozdobniki w narożnikach tarcz
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy połysk menniczy, patyna
Literatura: Kop. 1668 (R)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 256

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł
9)  55 zł
10)  48 zł