Polska, szóstak, 1662 TT
Zakończenie: 13-08-2020 21:19:20
Polska, szóstak, 1662 TT
307310
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 TT, Bydgoszcz, bez obwódek na awersie i rewersie |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | wada walcowania blachy, patyna |
Literatura: | Kop. 1650 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 163