Polska, 100 złotych, 1939
Zakończenie: 13-08-2020 20:22:20
Polska, 100 złotych, 1939
307271
Opis: | Polska - Generalna Gubernia 1939-1945, 100 złotych, 1939, seria C.W., numeracja 6995074, fałszywy nadruk na banknocie 100 złotych z 09.11.1934 |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | liczne złamania, naddarcie na dolnym marginesie, ubrudzony na prawym marginesie |
Literatura: | Lucow 762a (R4), Miłczak 90c, Ros. 570 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 134