Zakończenie: 16-07-2020 20:00 ÷ 22:23
Polska, KOPIA medalu wybitego na pamiątkę uwolnienia Smoleńska z oblężenia Moskali, zawarcia pokoju z Turcją w 1636 roku oraz po
305178
Aw: Władysław IV przyjmuje kapitulację armii moskiewskiej... | II |
660 zł szac. 75 zł 377 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal na 150. rocznicę urodzin Bedřicha Smetany, 1974
305168
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura M. KNOBLOCH, BEDŘICH S... | II |
640 zł szac. 500 zł 338 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Medal dr Władysław Terlecki, 1978
305210
Aw: Popiersie 3/4 w lewo, z prawej PTAiN / 1977, DR WŁADY... | I/I- |
580 zł szac. 400 zł 204 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Hiszpania, medal na pamiątkę 400. rocznicy odkrycia Ameryki, 1892
305174
Aw: Scena okrycia lądu, na dole sygnatura B.MAURA., Crist... | I-/II+ |
460 zł szac. 150 zł 320 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Słowacja, medal na pamiątkę 25. rocznicy oddziału towarzystwa numizmatycznego w Koszycach i 100. rocznicy wprowadzenia korony, 1992
305169
Aw: Sześć różnych monet o nominale korony ułożonych w okr... | I- |
420 zł szac. 350 zł 214 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal, 1731
305172
autorstwa Antonia Francesca Selvi; Aw: Popiersie w prawo,... | II |
400 zł szac. 100 zł 683 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1986
305220
Aw: Głowa w prawo, obok 1889 / 1965,na dole Maria Dąbrows... | I/I- |
260 zł szac. 250 zł 177 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
305177
Popiersie papieża 1/3 w prawo, PAVLVS VI•PONTIFEX MAX•, R... | I- |
220 zł szac. 150 zł 144 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal Benedykt XVI
305250
Popiersie Benedykta XVI w prawo, z prawej punca srebra i ... | I- |
220 zł szac. 160 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303952
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
175 zł szac. 100 zł 223 wyświetleń |
9 | zakończona |