Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1810 IS

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 21:16:20
304925
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, dwuzłotówka (1/3 talara), 1810 IS, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: zniszczone tło, patyna, rzadka moneta
Literatura: H-Cz. 3456, Kahnt 1268, Kop. 3695 (R1), Plage 108, Berezowski 3.75 zł

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 189

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  350 zł
5)  310 zł