Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2020 20:54:00
304889
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, MAGS TMIC HAEL PRIM●, Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TA●DN ORVM PRVC
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.39 g, gruba ciemna patyna
Literatura: Voss. §73/IX/16, Neumann 16

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 172

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  30 zł