Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Cesarstwo Rzymskie, follis, 313-317
304640
Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F A... | II- |
115 zł szac. 60 zł 158 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, brakteat, XIII w.
304655
Lew kroczący w prawo, nad grzbietem tarcza herbowa | III/III+ |
115 zł szac. 125 zł 156 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328
304660
Krzyż łaciński, z boków dwie kulki | III+ |
115 zł szac. 100 zł 125 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1599
304764
odmiana z herbem Lewart w tarczy | III+ |
115 zł szac. 120 zł 121 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1 grosz polski, 1794
305264
GROSSVS w legendzie | III |
115 zł szac. 80 zł 224 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Norwegia, lot 2 monet
304427
2 skilling 1810 oraz 1/2 skillinga 1863 (Karol XV) | II/III |
115 zł szac. 100 zł 86 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966
305154
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I- |
115 zł szac. 80 zł 244 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal Zasłużonym na Polu Chwały z miniaturą, od 1944
303670
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | II- |
115 zł szac. 100 zł 781 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 6 odznaczeń i 3 miniatur
303726
w skład zestawu wchodzi: 2 x Medal za Warszawę z 2 miniat... | I/II |
115 zł szac. 60 zł 170 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 305 wyświetleń |
8 | zakończona |