Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, po 1990
303716
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 275 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Zasługi za Dzielność, po 1945
303718
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II- |
135 zł szac. 60 zł 700 wyświetleń |
7 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990
303720
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I |
90 zł szac. 50 zł 390 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, zestaw 4 odznaczeń
303722
w skład zestawu wchodzi Odznaka Honorowa PCK I, III, IV s... | I/II |
80 zł szac. 50 zł 212 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Medal za Warszawę z mniaturą, 1945-1946
303724
Syrena z tarczą i mieczem na tle fal, ZA WARSZAWĘ 1939 - ... | I/I- |
330 zł szac. 100 zł 600 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 6 odznaczeń i 3 miniatur
303726
w skład zestawu wchodzi: 2 x Medal za Warszawę z 2 miniat... | I/II |
115 zł szac. 60 zł 170 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 odznaczeń
303728
w skład zestawu wchodzi: Złoty Krzyż Za Zasługi dla ZHP, ... | I/I- |
105 zł szac. 50 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal Morski Polskiej Marynarki Wojennej, od 1945
303730
Prawa ręka z bułatem, wokół wieniec z liści wawrzynu, na ... | II- |
330 zł szac. 100 zł 228 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 306 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino, od 1944
303734
Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta, na środku prostok... | II |
620 zł szac. 400 zł 397 wyświetleń |
6 | zakończona |