Polska, Krzyż Niepodległości z Mieczami (KOPIA?), od 1930

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:32:00
303742
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Niepodległości z Mieczami (KOPIA?), od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, przywieszka z mieczami, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, naprawdopodobniej powojenna kopia wykonana w zakładzie Władysława Miecznika w Warszawie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 40.8 x 47.4 mm, 20.50 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 552

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  46 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł