Polska, medal Anna Jagiellonka, 2006

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:12:00
303829
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal Anna Jagiellonka, 2006, Aw: Popiersie córki Zygmunta I Starego i Bony Sforzy delikatnie w lewo, po bokach data 1576-1596, i napis u dołu ANNA JAGIELLONKA, Rw: Imitacja monety z herbami Polski, Litwy i herbem Sworzów pod koroną
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32.1 mm, 14.06 g próby 925, stemple lustrzane, patyna na awersie, piękne

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 242

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  24 zł