Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, Krzyż Walecznych 1939 (KOPIA ?), 1979 (?)
303661
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1939,... | I- |
135 zł szac. 75 zł 87 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944
303651
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II/II- |
125 zł szac. 60 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303709
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II+ |
125 zł szac. 50 zł 226 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303733
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
110 zł szac. 50 zł 230 wyświetleń |
6 | zakończona | |
303649
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II+ |
105 zł szac. 60 zł 115 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Śląski Krzyż Powstańczy, 1946-1999
303691
Krzyż, na ramionach którego 1921 - 1939 / 1945, w medalio... | II |
100 zł szac. 60 zł 104 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 odznaczeń (kopie)
303739
w skład zestawu wchodzi kopia Medalu Niepodległości i Krz... | III |
95 zł szac. 40 zł 145 wyświetleń |
3 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność, po 1990
303719
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I |
90 zł szac. 50 zł 180 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Wielkopolski Krzyż Powstańczy, od 1957
303687
Krzyż, w medalionie biały orzeł piastowski na czerwonej t... | I- |
85 zł szac. 60 zł 99 wyświetleń |
6 | zakończona | |
303703
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | III+ |
80 zł szac. 50 zł 566 wyświetleń |
6 | zakończona |