Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:59:00
304003
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001, Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis: V WALNY ZJAZD / POLSKIEGO / TOWARZYSTWA / NUMIZMATYCZNEGO / AUGUSTÓW-V-2001, Rw: Wizerunki dwóch monet i napis: ZYGMUNT II AUGUST
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 55.0 x 90.1 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu, 214.11 g, nakład jedynie 21 sztuk
Literatura: Paszkowycz 67/01

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 165

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  600 zł
5)  430 zł